«هیهات» از چهارشنبه در سینماهای کشور - رسانه انقلاب

«هیهات» از چهارشنبه در سینماهای کشور

هیهات

به گزارش رسانه انقلاب، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: درجلسه امروز دوشنبه (۵ مهرماه) تصمیم گرفته شد که از تاریخ ۷ مهرماه فیلم سینمای«هیهات» به کارگردانی هادی نایجی، روح الله حجازی، دانش اقبال شاوی و هادی مقدم دوست و به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی جایگزین فیلم سینمایی «ناردون» به کارگردانی فریدون حسن پور در گروه سینمایی آزادی اکران می‌شود.

وی افزود: فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده نیز در چهارشنبه هفته جاری جایگزین فیلم سنیمای «سایه های موازی» در گروه زندگی می‌شود. همچنین فیلم سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری نیز از همین تاریخ به در گروه آزاد اکران می‌شود.

سخگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: قرارداد فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور بعد از فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی در گروه استقلال بسته شد. فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» بعد از اکران «سیانور» در گروه آزادی اکران می شود. فیلم سینمایی «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی از پنجم آبان در گروه آزاد اکران می‌شود.

وی درباره اجرای طرح اکران ویژه برای ماه محرم، اعلام کرد: انجمن صنفی نمایش سعی دارد در ماه محرم فیلمهای را اکران کند که سنخیت بیشتری داشته باشد؛ اما طرحی ویژه‌ای برای اکران فیلم در ماه محرم ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...
برچسب ها ,

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top