احیای گل‌آقا در شبکه چهار - کوتاه درباره منبع موثق با اجرای رضا رفیع - رسانه انقلاب

گل‌آقا در شبکه چهار

کوتاه درباره منبع موثق با اجرای رضا رفیع

منبع موثق

رسانه انقلاب: زبان طنز به تعبیر رهبر انقلاب مانند روغنی درمیان چرخ‌دنده‌های یک جامعه است. طنز با توجه به زبان صمیمی و نزدیک به توده مردم پدیده بسیار مهمی است که باید مغتنم شمرده شود. امروز دیگر مجله خوب گل‌آقا در میان ما نیست تا با انتقاد سازنده دولت و سیاست هم درد مردم را به گوش مسئولین برساند و هم از غصه مردم نسبت به گرفتاری‌های خود بکاهد و صبر آنان را با شیرینی خندیدن زیاد کند و از سوی دیگر دولت را از خطاها و اشتباهات خود باخبر کند.

منبع موثق

طنزپردازان نیز به سمت تالیف کتاب و نگارش نقد و شعر رفته‌اند. روزگاری بسیاری از چهره‌های طنزپرداز ما در تلویزیون با اجرای برنامه‌های متفاوت فضای خانه را گرم و خستگی کار روزانه را از تن خانواده بیرون می‌کردند. ولی تلویزیون امروز بیشتر با برنامه‌های آیتمی و جنگ مانند و نهایتا مثل خندوانه تلاش می‌کند بیشتر سرگرم کند تا با نقد منصفانه بخنداند.

ولی برنامه منبع موثق که روزهای موفقی را پشت سر می‌گذراند با سبک و سیاق گل‌آقا تلاش می‌کند رسالت آن مجله را در تلویزیون اجرا کند. نقد گرانی، بی‌عدالتی، پاسخ‌گو نبودن مسئولین، بی‌نظمی و گرفتاری‌های روزمره دولت و سیاست و … سعی ساعی از رضا رفیع و تیم همراه وی است تا نقد سازنده طنزآمیز را بار دیگر بعد از مدت‌ها به میان مردم بیاورد.

به این مطلب امتیاز دهید:
12345
Loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top