پلی استیشن سلبریتی‌ ساز می‌شود-نگاهی به تیزر بازی Gran Turismo Sport-رسانه انقلاب

پلی استیشن سلبریتی‌ساز می‌شود

نگاهی به تیزر بازی Gran Turismo Sport

نگاهی به تیزر بازی Gran Turismo Sport

رسانه انقلاب: بعد از تماشای تریلر جدید بازی معروف Gran Turismo Sport باید متوجه شد که وجود سلبریتی‌های جهان غرب در دنیای بازی‌ها فقط جنبه تبلیغاتی ندارد!
تیزر بازی جدید رالی Gran Turismo Sport با حضور مت سیمونز یکی از معروف‌ترین چهره‌های GT Academy ساخته شده است. بازی با کیفیت فوق‌العاده ۴k تولید شده و با استفاده از فرمان اجرا می‌شود. بازی از الان مورد انتظار بسیاری قرار گرفته است و علاقه‌مندان این بازی برای خرید آن روزشماری می‌کنند. اما چرا برای تیزر بازی از مت سیمونز استفاده می‌کنند؟ او در این تیزر با هیبت یک راننده رالی رویایی وارد می‌شود و بعد از روشن کردن ps4 وارد دنیای بازی رالی می‌شود و خود نیز از جذابیت بازی به هیجان می‌آید.
بنظر می‌رسد که این حرکت شرکت سونی تنها جنبه تبلیغاتی برای بالا بردن فروش نسخه بازی خود ندارد. بلکه با شیوه تیزری که ساخته است قصد دارد تا بازی‌کنندگان را در هنگام بازی در جایگاه سلبریتی‌ دنیای ورزش قرار دهد. سرمایه‌داران بازی سازی دقیقا از همان سیاست و استراتژی دنیای سینما و موسیقی استفاده می‌کنند. آنها نیز می‌دانند که بقای بازی‌ها و فروش و برگشت سرمایه و دلار مانند سینما و موسیقی به چهره‌ها و قهرمانان خاص خود و در حقیقت سلبریتی‌ نیاز دارد. اگر قهرمانان و اسطوره‌ها و سلبریتی‌ ها فراموش شوند بازی، موسیقی، سینما و… نیز رنگ خود را خواهد باخت و در صورت این حادثه نظام سرمایه‌داری و ثروت‌اندوزی به عنوان هستی و غایت غرب نیز فروریخته می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...

همچنین بخوانید:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top