راحت باشید!کنسرت‌ها همچنان در جریان است - رسانه انقلاب

راحت باشید!کنسرت‌ها همچنان در جریان است

برنامه کنسرت ها قبل از ماه رمضان

برگزاری کنسرت های موسیقی در کشور

رسانه انقلاب: انتخاباتی که گذشت یک موضوع حساس را همان ابتدا با خود به همراه داشت و آن موضوع محدودیت‌ها و کمبود آزادی‌هایی مانند کنسرت در شهر‌هایی مثل مشهد و یا قم بود. این در حالی است که کنسرت در تهران وشهرهای دیگر حتی به صورت دوره‌ای اجرا می‌شود و ضمنا محدودیت‌های اجتماعی دیگر نیز بسیار کمتر از سابق می‌باشد.
با تمام این اوصاف کنسرت موسیقی پاپ، کلاسیک، تلفیقی و… هنوز به خوبی در جریان است و در هفته جاری و قبل از ماه رمضان نیز بر قرار است.
گروه‌ها و هنرمندان فعال حوزه موسیقی در یک هفته باقی مانده به آغاز ماه مبارک رمضان که تراکم برگزاری کنسرت‌ها به شکل محسوسی کاهش می‌یابد، برنامه‌ها و کنسرت‌های خود را در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌کنند.
براساس تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده در سامانه‌های رسمی فروش بلیت، برنامه‌های قطعی شده کنسرت‌ها در تالارهای مختلف پایتخت و شهرستان‌ها طی روزهای آینده اعلام کرده است.
امیدواریم که ضمن برگزاری کنسرت‌ها در شهرهای گوناگون محرومیت‌ها و مشکلات مالی هنرمندان محجور انقلابی و مومن که در حاشیه‌های تهران و شهرستان‌ها به سختی مشغول زندگی هستند نیز حل شود…همینطور دیگر موانع اقتصادی!

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top