داستان «معاون وزیر» و مصائبش در تلویزیون - سریال گسل سریال کمدی سیاسی - رسانه انقلاب

داستان «معاون وزیر» و مصائبش در تلویزیون

سریال گسل جدیدترین سریال کمدی سیاسی تلویزیون

سریال گسل جدیدترین سریال کمدی سیاسی تلویزیون

رسانه انقلاب: یکی از انتقاداتی که همواره به صدا و سیما وارد می شود، عقب ماندن تولیداتش از فضای کشور است. عقب ماندنی که خود یکی از دلایل اصلی استقبال کم مخاطبان نسبت به تولیدات علی الخصوص سریال‌ها است. شاهد بر این مدعا، سریال‌هایی هم چون پایتخت و … هستند که به دلیل تناسب با زمانه مخاطب بیشتر از آنها استقبال می‌کند. یکی از این مصداق‌ها سریال گسل است که تا چند روز آینده از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
به نقل از آینه نیوز: با توجه به جو سنگین انتخاباتی و تاثیر مناظره های تلویزیونی در جذب مخاطبان خاموش تلویزیون، به نظر می رسد مدیران رسانه ملی به دنبال بهره‌مندی از فضای سیاسی جهت رونق در سریال سازی هستند که «گسل» یکی از گزینه‌های مورد نظر می‌تواند باشد؛ هر چند مایه‌های کمدی و اجتماعی بودن سریال بر سیاسی بودنش می‌چربد!
سریال «گسل» به تهیه‌کنندگی محسن چگینی(یکی از تهیه کنندگان فیلم پُرفرش «خوب بد جلف) و به کارگردانی علیرضا بذرافشان همچنان در مرحله تولید قرار دارد و کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه شبکه سه سیما و اطلاعات حاصله حاکی از این است که با توجه به کمدی بودن «گسل»، این سریال از گزینه های پخش برای ایام نوروز ۹۶ بود که جایگزینی چون «دیوار به دیوار» در شبکه سه یافت. سریال «گسل» که دارای لوکیشن‌های بسیاری در مناطق مختلف تهران است، فضایی کاملا سیاسی دارد چرا که شخصیت اصلی فیلم با نام «محسن اعتبار» که «بیژن امکانیان» ایفاگر نقش آن است معاون وزیر محسوب می‌شود که محافظی کاملا متفاوت از جنس فیلم «بادیگارد» را در کنارش دارد! محافظی که «سام درخشانی» ایفاگر نقش آن بوده و از بازیگران اصلی سریال است که در کنار «معاون وزیر» و خانواده‌اش شامل همسرش «لیلا» و دو فرزندش «امیر» و «کاوه» جزو شخصیت‌های اصلی سریال طنز اجتماعی سیاسی «گسل» هستند.
در سریال ۳۰ قسمتی «گسل» که پیش از این «بی نمک» نام داشت بازیگران شناخته شده دیگر تلویزیون چون فلور نظری (در نقش لیلا؛ همسر معاون وزیر)، مهتاج نجومی، محمد فیلی و طوفان مهردادیان حضور دارند و به نظر می‌رسد در ایامی پس از دوران انتخابات به روی آنتن برود.

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "داستان «معاون وزیر» و مصائبش در تلویزیون"

مطلع شدن از
دسته بندی بر اساس:   جدیدترها | قدیمی ترها | بیشتر رای داده شده

سریال گسل بسیار جالب و خوب تهیه شده بخصوص بازی بازیگران که خیلی عالیه. همه بازیگران خیلی خیلی خوب بازی کرده اند. ممنون از همه دست اندرکاران این مجموعه.


Top