تمدید فراخوان پویش تئاتر مردمی ققنوس - رسانه انقلاب

تمدید فراخوان ققنوس

مدت فراخوان پویش تئاتر مردمی ققنوس تمدید شد

جنبش رسانه انقلاب - پویش تئاتر مردمی ققنوس

به گزارش روابط عمومی جنبش رسانه انقلاب، مهلت ثبت نام گروه های نمایشی برای شرکت در پویش تئاتر مردمی ققنوس تا پنج تیر ماه تمدید شد.
متن فراخوان این پویش که ویژه اجرای آثار در دهه کرامت است بدین شرح است:
پویش تئاتر مردمی ققنوس
جنبش رسانه انقلاب در تداوم اهداف و سیاست‌های خود در جهت ساماندهی هنر و رسانه مردمی انقلاب اسلامی، پویش تئاتر مردمی ققنوس را همزمان با دهه کرامت (۳ تا ۱۳ مرداد ماه) و با محوریت فقر، عدالت و محرومیت زدایی برگزار می کند.
این پویش با تاکید بر حضور گروه های تئاتر دانشجویی، دانش‌آموزی و مسجدی در روند ایده تا اجرای آثار نمایشی، از گروه های تئاتر مردمی سراسر کشور دعوت می کند تا طبق فراخوان ذیل در این پویش حضور یابند.
محورهای موضوعی پویش:
فقر و محرومیت زدایی، اشرافی گری و سرمایه داری، عدالت، اقتصاد مقاومتی، ویژه خواری، محرومیت و استعمار، محرومیت و آسیب های اجتماعی، پهلوی و محرومیت، مدیریت جهادی با تاکید بر شخصیت های معاصر هم چون حاج عبدالله والی، سید حسن زعیم و ….
موضوعات پیشنهادی محدود نبوده و ستاد پویش، پذیرای موضوعات و نمایشنامه‌هایی با موضوعات مرتبط با فقر، عدالت و محرومیت زدایی خواهد بود.
گروه های فاقد طرح نمایشی یا ایده اجرایی با توجه به سابقه اجرایی گروه نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند و جنبش رسانه انقلاب در این راستا نمایشنامه‌های متناسب را در اختیار گروه ها قرار می‌دهد.
فرآیند حضور در پویش:
مرحله اول:
ثبت اطلاعات فردی و گروهی و ارسال نمایشنامه، طرح یا ایده اجرایی نمایش های محیطی(خیابانی) خود از طریق سامانه الکترونیکی سایت رسانه انقلاب به نشانی resanehenghelab.com

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

مرحله دوم:
پس از ارزیابی نمایشنامه ها و گروه های نمایشی در دبیرخانه پویش، گروه های راه یافته، وارد فرآیند آموزش کارگاهی شده و برای هر گروه ۲۵ ساعت کارگاه آموزشی در راستای تولید نمایش صورت می گیرد. این دوره توسط اساتید مجرب مدیریت و هدایت خواهد شد.
حضور در دوره کارگاهی و طی فرآیند تعریف شده برای تولید اثر برای همه گروه ها الزامی است.

مرحله سوم:
اجرای نمایش های میدانی در نقاط مختلف استان تهران همزمان با دهه کرامت (۳ تا ۱۳ مرداد ۱۳۹۶) صورت خواهد گرفت و به هر یک از گروه های حاضر در این پویش به تناسب ظرفیت اثر، حمایت های مادی و معنوی تعلق می گیرد.
زمان‌بندی جشنواره:
۱. تکمیل و ارسال فرم به همراه ایده یا طرح اولیه تقاضا جهت اعلام آمادگی: تا ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۶
۲. برگزاری دوره کارگاهی: ۱۰ تا ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۶
۳. اجراهای میدانی همزمان در استان تهران: ۳ تا ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

نشانی دبیرخانه:
تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به میدان فردوسی، ضلع جنوب غربی، کوچه شهید براتی، کوچه تمدن، بن بست اول، پلاک ۲، طبقه اول
تلفن:
۶۶۷۵۸۱۵۹ – ۰۲۱ / ۶۶۷۶۶۵۳۸-۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "تمدید فراخوان ققنوس"

مطلع شدن از
دسته بندی بر اساس:   جدیدترها | قدیمی ترها | بیشتر رای داده شده

نتایج کار های تایید شده اعلام نشد؟؟


Top