عملکرد صدا و سیما در جریان انتخابات ۹۶ و جریانات بعد از آن - رسانه انقلاب

استارت شور انتخاباتی

نگاهی بر عملکرد صدا و سیما از زبان دکتر میرباقری

نگاهی بر عملکرد صدا و سیما از زبان دکتر میرباقری انتخابات ۹۶

رسانه انقلاب: دکتر میرباقری معاون سیما با تقدیر از ماه‌ها تلاش همکارانش در حوزه تولید برنامه‌های ویژه انتخابات و تبلیغات نامزد‌ها تأکید کرد: نبض انتخابات از رسانه ملی زده شد. این یک اتفاق نیست و تنها با مدیریت شما همکاران خدوم و تلاشگر رسانه میسر است.
وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری از نظر افکار عمومی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نوع تبلیغات نامزد‌ها یا شرکت چند ده هزار نفره مردم در میتینگ‌های انتخاباتی نشان دهنده این ادعاست. در انتخابات مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و روستا و مجلس خبرگان رهبری نمی‌توان چنین فضایی داشت زیرا تعداد نامزد‌ها زیاد و انتخابات منطقه‌ای است در حالی که انتخابات ریاست جمهوری حول محور چند نامزد برگزار می‌شود و افکار عمومی می‌تواند حول یک فرد تجمیع شده و تمامی احساسات، عواطف، افکار و هیجانات جامعه را درگیر کند.
معاون سیما با تأکید بر نقش رسانه ملی براساس نظرسنجی‌ها اضافه کرد: نظرسنجی‌ها از اقبال عمومی نسبت به عملکرد صدا و سیما حکایت دارد و همچنان کارشناسان اعتقاد دارند که ۸۰ درصد مردم اخبار و موضوعات مرتبط با انتخابات را از رسانه دنبال می‌کنند و شبکه‌های مجازی با فاصله‌ای زیاد فعال هستند.
وی با تأکید بر فراجناحی بودن رسانه اضافه کرد: صدا و سیما در طول تولید برنامه‌های ویژه انتخابات و تبلیغات نامزد‌ها برای انتخاب ریاست قوه مجریه، تلاش‌های زیادی انجام داد، ولی همواره باید به خاطر داشته باشیم که رسانه ملی فراجناحی است و با آغاز به کار دولت دوازدهم وظیفه نقد آن را به عهده خواهد داشت.
وی در خاتمه با قدردانی از تلاش همکارانش گفت: شما رسانه ملی هستید، شما هستید که در طول برگزاری انتخابات تصویر شور و نشاط ملت ایران را به اقصی نقاط جهان مخابره می‌کنید و امنیت بی نظیر مردم ایران را در منطقه‌ای آشوب زده به رخ جهانیان می‌کشانید.

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top