آغاز اکران «یتیم‌خانه ایران» در ۵ شهر/ افزایش استقبال مخاطب - رسانه انقلاب

آغاز اکران «یتیم‌خانه ایران» در ۵ شهر/ افزایش استقبال مخاطب

یتیم خانه ایران

به گزارش رسانه انقلاب، علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» با استقبال دانشجویان مواجه شده و روند رو به افزایشی را در اقبال مخاطبین سینماها دارد.

وی ادامه داد: اکنون فروش فیلم از مرز ۲۰۰ میلیون تومان گذشته و استقبال مخاطبان در از این فیلم در سینماها رو به افزایش است. در روز پنج شنبه سالن های کورش و آزادی سانس فوق العاده برای نمایش فیلم در نظر گرفتند.

سرتیپی درباره اکران فیلم در سینماهای شهرستان گفت: ظرف امروز و فردا فیلم در سالن های نمایش شهرستان اکران می شود. این فیلم در پنج شهر از جمله اصفهان، رشت، اهواز، سنندج و کرمانشاه به نمایش درمی آید و در شهرهای قم و مشهد فیلم به نمایش درآمده که با اقبال مواجه شده بخشی از فروش فیلم به سینما هویزه مشهد اختصاص دارد و این فیلم در آن پردیس هم با استقبال مواجه شد.

فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» داستان این فیلم در سال ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ می گذرد که احمدشاه قاجار مملکت را رها کرد و نیمی از مردم کشور بر اثر قحطی جان باختند.قحطی و خشکسالی عظیم ایران در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ و در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد. این قحطی که همراه با فقر و پیچارگی و در نهایت کاهش جمعیت در ایران همراه بود، در تعیین سرنوشت جامعه ایران به ویژه ظهور دیکتاتوری پهلوی نقش بسزایی دارد

در این فیلم بازیگرانی چون علی رام نورایی، جعفر دهقان، علی شادمان و … به ایفای نقش می پردازند.

انتهای پیام/

به این مطلب امتیاز دهید:
12345 (رای دهید)
Loading...
برچسب ها ,

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

مطلع شدن از

Top